Bilety na mecz Polska – Chile. Kolejna wpadka PZPN?

Aktualizacja: mar 24 2023, 09:32
lis 15 2022, 09:13

PZPN poinformował, że we wtorek 15 listopada rusza sprzedaż biletów na mecz Polska – Chile, który to został przeniesiony z PGE Narodowego na Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego. Najtańsze wejściówki kosztują 120 złotych. Problem w tym, że dostanie ich na oficjalnej stronie jest już niemal niemożliwe.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Bilety na mecz Polska – Chile kosztują od 120 do 240 złotych

W piątek gruchnęła wiadomość, że towarzyskie starcie Polska – Chile nie odbędzie się na Stadionie Narodowym. Podczas przeglądu technicznego konstrukcji stalowej dachu ujawniono wadę jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej. Podjęto więc decyzję o przeniesieniu meczu na inny obiekt.

Tym został wybrany Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego. W związku z tym od nowa musi ruszyć cały proces sprzedaży biletów. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że zakup wejściówek będzie możliwy poprzez platformę bilety.laczynaspilka.pl. Ze względu na mniejszą pojemność trybun, liczba biletów jest ograniczona.

Według oficjalnych informacji podanych przez PZPN wejściówki na starcie biało-czerwonych są dostępne w trzech podstawowych kategoriach cenowych. Najtańsze kosztują 120 złotych, droższe 180 złotych, a za zajęcie najlepszego miejsca trzeba wyłożyć nawet 240 złotych. Mecz odbędzie się 16 listopada o godzinie 18:00.

Problem w tym, że zakup biletów przez oficjalną stronę jest niemal niemożliwy. Jak poinformowano na Twitterze, znaczna część miejsc została zajęta, ale przez firmę zajmującą się pośrednictwem sprzedaży biletów. Tam wejściówki nadal są dostępne, ale po znacznie zawyżonych cenach. Aby obejrzeć mecz Polska – Chile trzeba za miejsce zapłacić nawet 100 złotych więcej.

Warto przy tym pamiętać, że bilety zakupione na mecz na PGE Narodowym straciły swoją ważność Wszystkie osoby, które zakupiły już wejściówki, otrzymają zwrot kosztów. Nastąpi to najpóźniej do 15 grudnia bieżącego roku.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

PZPN potwierdza. Kibice dostaną zwrot pieniędzy za mecz na PGE Narodowym

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA