Strona główna Piłka nożna Błaszczykowski wraca do gry po przerwie, uraz zażegnany!

Błaszczykowski wraca do gry po przerwie, uraz zażegnany!

0
Foto: sportbible.com

Występujący w barwach Wisły Kraków – Jakub Błaszczykowski wrócił już do treningu z drużyną po przerwie spowodowanej urazem. Pomocnik najprawdopodobniej znajdzie się w kadrze na najbliższe spotkanie ligowe z Arką Gdynia.

33-latka po raz ostatni mogliśmy oglądać na murawie podczas meczu eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy przeciwko Austrii. Nieszczęśliwa zmiana nie dała mu jednak zbyt wiele gry, już po 19 minutach zmienić go musiał Mateusz Klich. Wszystko za sprawą urazu mięśnia przywodziciela uda. Wolne od gry dla pomocnika miało trwać około miesiąca, podczas gdy zbliża się drugi miesiąc bez treningów z drużyną Wisły Kraków.

Błaszczykowski wrócił jednak do zajęć z zespołem, o czym poinformował on sam i klub z Krakowa. Były kapitan reprezentacji Polski brał udział we wczorajszym treningu Białej Gwiazdy i bardzo możliwe, że będzie on w kadrze na następne spotkanie swojej drużyny przeciwko Arce Gdynia w PKO Ekstraklasie.

“Comeback” doświadczonego gracza na pewno pomoże będącej w straszliwym dole ekipie Wisły, która nie tylko przegrała siedem ostatnich potyczek, a wśród nich boleśnie 0-7 z Legią Warszawa, ale która jak dochodzą słuchy jest rozbita i potrzebuje lidera z krwi i kości, a takim na pewno jest urodzony w Truskolasach zawodnik. Krakowianie znajdują się aktualnie na czternastej pozycji w tabeli, a punkty z ostatnią Arką będą bardzo potrzebne. Mecz Wisła – Arka w najbliższą sobotę o 20 w Krakowie. http://credit-n.ru/offers-zaim/glavfinance-online-zaymi.html

Komentarze