poniedziałek, 3 października, 2022

Bracia Żuk wracają do Polski. Młodzi piłkarze wybrali już nowy klub

Michał i Miłosz Żuk to młodzi piłkarze, którzy uważani są jednych z najbardziej utalentowanych nastolatków pochodzących z naszego kraju. Z przyczyn osobistych muszą jednak opuścić Półwysep Iberyjski, gdzie aktualnie trenują. Utalentowani bracia wracają do Polski.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Bracia Żuk zagrają w Szczecinie. Portowcy wygrali wyścig

Od kilku dni media informowały, że Miłosz i Michał Żuk wracają po latach do Polski. Nie było jednak wiadomo, gdzie będą kontynuować piłkarską karierę. Aktualnie starszy z nich, czyli 13- letni Michał, reprezentuje barwy barcelońskiej La Masii. W ubiegłym sezonie był nawet jednym z kapitanów zespołu U-12. Z kolei młodszy z braci Żuk piłkarskie szlify zbiera w akademii Girony.

Powrót braci Żuków do Polski przyciągnął zainteresowanie większości klubów z PKO Ekstraklasy. Portal „Weszło” informuje, że wyścig o zainteresowanie utalentowanego rodzeństwa wygrała akademia Pogoni Szczecin. Michał i Miłosz do zespołu powinni dołączyć w ciągu kilku najbliższych dni.

Kolejne media potwierdzają bowiem, że sprawa jest już przesądzona, a do załatwienia pozostały tylko ostatnie formalności. Warto w tym miejscu podkreślić, że drużyny młodzieżowe Portowców uznawane są za jedne z najlepszych w naszym kraju. Z utalentowanymi nastolatkami w składzie powinny być natomiast jeszcze silniejsze.

Akademia Pogoni Szczecin wielokrotnie zdobywała medale na mistrzostwach krajowych na szczeblu juniorskim. Wśród jej wychowanków znajdują się tak znakomici piłkarze jak” Kacper Kozłowski, Łukasz Zwoliński, Kacper Smoliński, Maciej Żurawski czy Adrian Benedyczak.

Raków, Pogoń i Lechia poznały przeciwników w Lidze Konferencji. Przed nimi trudne zadaniePodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA