Strona główna Piłka nożna Bramkarz Górnika Zabrze został zatrzymany przez Policję!

Bramkarz Górnika Zabrze został zatrzymany przez Policję!

0
Foto: tspbb.pl

Jak informuje “Super Express” bramkarz Górnika Zabrze Dawid K. został zatrzymany przez policję pod zarzutem zgwałcenia kobiety. Piłkarz został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące, do czasu potwierdzenia oskarżenia.

Dawid K. miał zostać aresztowany w niedzielę rano, dzień po tym jak na imprezie wspólnie z kolegą Marcinem N. zgwałcił kobietę. Mężczyźni mieli długo imprezować w jednym z katowickich lokali, po czym przenieśli się do domu przy Mariackiej, gdzie miało dojść do gwałtu.

Oskarżeni zostali zatrzymani przez policję i na wniosek Prokuratury Rejonowej w Katowicach zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. Mężczyznom przedstawiono już zarzut gwałtu. Prokuratura nie chce udzielać więcej informacji, ale wiadomo, że ze względu na charakter przestępstwa Dawidowi K. i Marcinowi N. grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dawid K. wystąpił w tym sezonie w trzech meczach trzecioligowych rezerw Górnika Zabrze oraz w jednym spotkaniu w Pucharze Polski. Jeśli zarzut się potwierdzi, to najprawdopodobniej będzie to koniec kariery piłkarskiej dla Dawida K.

Komentarze