środa, 10 sierpnia, 2022

Bramkarz Liverpoolu w Ekstraklasie. Oficjalnie potwierdzono wypożyczenie

Radomiak Radom nie przestaje zaskakiwać. Klub właśnie potwierdził sprowadzenie utalentowanego 19-latka. Tym razem do drużyny dołączył młody bramkarz Liverpoolu – Jakub Ojrzyński. 

Jakub Ojrzyński wraca do Polski na zasadzie wypożyczenia

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybetOstatni raz młody bramkarz na polskich boiskach występował w 2019 roku. Wówczas z akademii Legii Warszawa przeniósł się do młodzieżowej drużyny Liverpoolu. Teraz Jakub Ojrzyński powróci jednak do naszego kraju. W środę Radomiak Radom oficjalnie potwierdził osiągnięcie porozumienia angielską drużyną.

Młody bramkarz nie miał okazji rozegrać jeszcze spotkania w seniorskiej drużynie Liverpoolu. Polak występował natomiast w drużynie U-23. Z kolei sezon 2021/2022 Jakub Ojrzyński spędził na wypożyczeniu w walijskim Caernarfon Town. Nastolatek rozegrał tam aż 31 spotkań. Podczas swoich występów wpuścił 47 goli. Dziewięć razy udało mu się zachować czyste konto.

Teraz Ojrzyński będzie miał okazję szlifować swoje umiejętności w Ekstraklasie. Warto dodać, że szczególnie ciekawie zapowiadają się mecze Radomiaka z Koroną Kielce. Trenerem klubu z województwa świętokrzyskiego jest bowiem Leszek Ojrzyński, a więc ojciec młodego bramkarza. Nowy sezon Ekstraklasy wystartuje już 15 lipca. 

Warto wspomnieć, że niedawno drużyna z Radomia dokonała innego, bardzo ciekawego transferu. Zespół prowadzony przez Mariusza Lewandowskiego zasilił były reprezentant Szwajcarii – Roberto Alves.

Radomiak Radom ponownie zaskakuje. Klub pozyska byłego reprezentanta Szwajcarii

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA