Brazylia zapewniła sobie grę w półfinale!

17 wrz 2014, 22:17

Brazylia nie dała żadnych szans Rosji w dzisiejszym spotkaniu. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Od samego początku Reprezentacja Brazylii narzuciła swój styl gry Rosjanom. Ekipie “Sbornej” nie wychodziło nic. Bardzo słabo spisywał się libero Rosyjskiej drużyny, który został zmieniony już w drugim secie. Brazylia wygrała pewnie do 22. Drugi set Rosjanie zaczęli dobrze, ale Brazylijczycy szybko pokazali, że to oni rządzą dziś na parkiecie. Jedynym dobrze grającym zawodnikiem w drużynie Rosyjskiej był Muserskiy, ale on sam meczu nie wygra. Mimo walki Brazylia ponownie okazała się lepsza i wygrała seta. Trzecia odsłona potoczyła się jak dwie poprzednie. Rosja walczyła, ale nie dała razy. Brazylia dzięki dzisiejszemu zwycięstwu zapewniła sobie udział w półfinale, ma na koncie 4 punkty. O tym czy wygra grupę zadecyduje jutrzejszy mecz Polska – Rosja.

Brazylia 3:0 Rosja (25:22,25:20,25:21)