Brescia z Kupiszem w składzie przegrywa na zakończenie kolejki

9 maj 2016, 22:29

Na zakończenie 40. kolejki Serie B obyło się bez niespodzianki. Spezia na własnym boisku pokonała 2:1 Brescie. Od pierwszej minuty w drużynie przyjezdnych wybiegł na murawę Tomasz Kupisz.

W spotkaniu tym znaczącą przewagę mieli gospodarze meczu. Prowadzenie mogli objąć w 23. minucie ale rzut karny zmarnował Calaio. Podopieczni Di Carlo wyszli jednak na prowadzenie jedenaście minut później. Bramkę dającą prowadzenie zdobył Sciaudone.

Sytuacja drużyny Polaka pogorszyła się jeszcze bardziej w 67. minucie kiedy to z boiska z czerwoną kartką wyleciał Calabresi. Dwie minuty później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Errasti.

Goście odpowiedzieli tylko trafieniem z rzutu karnego w 92. minucie.

Tomasz Kupisz przebywał na murawie do 85. minuty kiedy to został zmieniony przez Marsura.

Brescia plasuje się obecnie na 11. lokacie i straciła już definitywnie szansę na grę w play-offach.