Bundesliga: 6 bramek w meczu Hannover – BVB, wspaniały występ Sobiecha!

12 wrz 2015, 17:25

Hannover 96 przegrał u siebie w 4. kolejce Bundesligi z Borussią Dortmund 2:4. Dwa gole dla drużyny gospodarzy strzelił Artur Sobiech.

Pierwszego gola dla gospodarzy w 18. minucie strzelił Artur Sobiech. Na jego trafienie w 35. minucie odpowiedział Aubameyang, który wykorzystał rzut karny. Pod koniec pierwszej części prowadzenie przyjezdnym dał Mkhitaryan i było 1:2.

W drugiej połowie piłkarze nie zeszli z tonu. W 53. minucie do wyrównania doprowadził Artur Sobiech, który zaliczył w tym spotkaniu już drugiego gola. W 67. minucie bramkę samobójczą zdobył Felipe i Borussia znowu wyszła na prowadzenie. Wynik spotkania w 85. minucie ustalił Aubameyang, który wykorzystał drugiego karnego w tym meczu.

Hannover 96 2:4 Borussia Dortmund