Bundesliga: Kolejne pewne zwycięstwo Bayernu, cały mecz Lewandowskiego

21 lis 2015, 20:22

Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z Schalke 04 Gelsenkirchen 3:1 w 13. kolejce Bundesligi. Robert Lewandowski spędził na boisku pełne 90 minut.

Pierwszą bramkę w 9. minucie spotkania strzelił David Alaba. Już 8 minut później do wyrównania doprowadził Max Meyer. W pierwszej połowie spotkania nie padło już więcej bramek. W 69. minucie wynik spotkania podwyższył Javi Martinez i Bayern prowadził 2:1. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Thomas Mueller. Całe spotkanie na boisku spędził Robert Lewandowski.

Schalke 04 Gelsenkirchen 1:3 Bayern Monachium

Składy:

Schalke: Faehrmann – Riether, Hoewedes, Matip, Neustaedter (75. Di Santo), Aogo – Sane, Goretzka, Hoejbjerg, Meyer (87. Reese) – Huntelaar (70. Choupo-Moting).

Bayern: Neuer – Lahm, Martinez, Benatia (70. Boateng), Alaba (83. Rafinha) – Alonso, Vidal – Robben (88. Kim) Mueller, Costa – Lewandowski.