Bundesliga: Porażka Unionu Berlin z Rafałem Gikiewiczem w składzie

Aktualizacja: 7 lut 2023, 07:30
15 lut 2020, 18:01

Union Berlin z Rafałem Gikiewiczem w składzie przegrał na własnym stadionie z Bayerem Leverkusen 3:2.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla zespołu ze stolicy Niemiec, która już w siódmej minucie objęła prowadzenie po uderzeniu Christiana Gentnera. Przyjezdni do wyrównania doprowadzili w 22. minucie za sprawa Kai Havertza. Bayer w 83. minucie wyszedł na prowadzenie po bramce Moussa Diaby, a już cztery minut później Union doprowadził do wyrównania. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów w czwartej minucie doliczonego czasu gry zwycięstwo przyjezdnym zapewnił Karim Bellarabi.

Po dwudziestu dwóch kolejkach Union Berlin plasuje się na trzynastym miejscu w tabeli z 26 punktami na koncie.

Union Berlin – Bayer Leverkusen 2:3 (1:1)