Strona główna Piłka nożna Bundesliga: Wielki hit z udziałem Polaków!

Bundesliga: Wielki hit z udziałem Polaków!

0

To już dziś o godzinie 18:30 do Dortmundu przyjedzie Robert Lewandowski, a wraz z nim wielki Bayern. Będzie to drugi mecz Lewandowskiego w Barwach Bayernu przeciwko swojemu byłemu klubowi. Ten pierwszy mecz wygrali podopieczni Jurgena Kloppa 2:0.

Do nie dawna BVB zajmowało ostatnie miejsca w lidze, a wszyscy już myśleli, że to koniec Borussi, Kloppa i samych piłkarzy. Wcale tak nie było, w ostatnich 7 meczach Bundesligi 5 z nich zakończyło się zwycięstwem, 2 remisem i dziś zajmuje już 10 i traci 6 punktów do najniższego miejsca premiowanego grą w kwalifikacjach do Ligi Europy, a w takich meczach jak z Bayernem nie liczy się ilość zdobytych punktów, ani zajmowana pozycja więc dziś możemy spodziewać się wszystkiego.

Jeżeli chodzi o grę Roberta Lewandowskiego w tym meczu to powinniśmy być raczej spokojni, ale jak to będzie z Jakubem Błaszczykowskim, wokół którego było spore zamieszanie z powodu braku powołania do reprezentacji na mecz z Irlandią.

Początek spotkania o godzinie 18:30 transmisja odbędzie się m.in. w Eurosporcie 2

Na swoim oficjalnym profilu na twitterze Borussia opublikowała infografikę z prawdopodobnymi składami na dzisiejsze starcie

bvb-bayern

Komentarze