Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Były kapitan Legii kończy karierę!

Były kapitan Legii kończy karierę!

0
Foto: tspbb.pl

Będący zawodnikiem Wisły Płock, chorwacki pomocnik, Ivica Vrdoljak poinformował na swoim Instagramie, że kończy piłkarską karierę.

33-latek trafił do Legii Warszawa w sezonie 2010/2011 za około 1,5 miliona euro. Wcześniej reprezentował barwy NK Zagreb oraz Dinamo Zagrzeb. Vrdoljak zaliczył w barwach Legionistów, aż 191 spotkań, w których trafił 26 bramek. W sezonie 2013/2014 został zaprezentowany jako nowy kapitan warszawskiej drużyny.

Swój ostatni mecz w barwach Legii jak i w Ekstraklasie rozegrał w maju 2015 roku. Od tamtego czasu zmagał się z bardzo poważną kontuzją kolana. Istniała obawa, że w przypadku powrotu na boisko, Chorwat mógłby zostać kaleką. We wrześniu ubiegłego roku, powracający do zdrowia Vrdoljak otrzymał ofertę gry w Wiśle Płock, którą przyjął z ogromną przyjemnością. Mimo powrotu do treningów uraz uniemożliwił mu pokazanie się w chociażby jednym spotkaniu. 21 lutego pomocnik rozwiązał swoją umowę z Płocką drużyną, jednocześnie informując o końcu swojej sportowej kariery.

 

Komentarze