Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Były reprezentant Polski ponownie bez klubu!

Były reprezentant Polski ponownie bez klubu!

0
Foto: tspodbeskidzie.pl

Były reprezentant Polski na bezrobociu. Adam Kokoszka rozwiązał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec. Od teraz pozostaje wolnym zawodnikiem.

32-letni Kokoszka latem 2018 roku podpisał z Zagłębiem Sosnowiec roczny kontakt, z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Poprzedni sezon były zawodnik m.in: Empoli oraz Śląska Wrocław może spisać na straty. Walczył z kontuzja kolana, która skutecznie wyeliminowała go z gry.

Jesienią rozegrał tylko pięć spotkań (cztery w lidze i jedno w Pucharze Polski) i spisywał się przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Trener Zagłębia Sosnowiec, Valdas Ivanauskas odsunął go zatem od drużyny. Z kolei prezes, Marcin Jaroszewski stwierdził, że Kokoszka pomoże klubowi… w akcjach marketingowych.

Zagłębie Sosnowiec o swojej decyzji nie poinformowało na oficjalnej stronie internetowej, ani w mediach społecznościowych!

Około czterech tygodni temu rozstałem się z Zagłębiem. Obecnie nie trenuję z żadną drużyną, nie mam konkretnych planów, ale jeszcze nie kończę z grą w piłkę – zapewnia były reprezentant Polski.

Komentarze