Strona główna Piłka nożna Niższe ligi Były reprezentant Polski wylądował w IV lidze

Były reprezentant Polski wylądował w IV lidze

0

Jeszcze w poprzednim sezonie oglądać go mogliśmy na boiskach Ekstraklasy, a w przeszłości 8-krotnie wystąpił w reprezentacji Polski. Teraz czekają go co najwyżej spotkania z takimi zespołami jak Błonianka Błonie czy Proch Pionki – mowa o Sebastianie Przyrowskim, który związał się z czwartoligową Pilicą Białobrzegi.

34-letni bramkarz przez ostatnie dwa tygodnie trenował ze spadkowiczem z III ligi łódzko-mazowieckiej, a jak informuje portal “radomsport.pl”, niedawno został zakontraktowany przez ten zespół i będzie starał się pomóc w powrocie na wyższy szczebel rozgrywkowy.

Przyrowski znany jest przede wszystkim z występów dla Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski (zdobył z tym klubem 2 Puchary Polski i 2 Puchary Ligi) i Polonii Warszawa. Jednym z pierwszych jego klubów była jednak właśnie Pilica Białobrzegi, do której wraca teraz po ponad 14 latach. 34-latek na poziomie Ekstraklasy wystąpił w sumie w 206 spotkaniach. Ośmiokrotnie stał także między słupkami w narodowych barwach. W minionym sezonie grając dla Górnika Zabrze zaliczył jesienią 5 występów, lecz nie spisywał się dobrze i jego miejsce dość szybko zajął Grzegorz Kasprzik.

Komentarze