Cagliari znów przegrywa. Grał Salamon

19 lis 2016, 16:55

Cagliari przegrało 0:1 w spotkaniu 13. kolejki Serie A z Chievo Verona. W pierwszym składzie gości zagrał Bartosz Salamon.

Reprezentant Polski po kilku słabszych występach stracił miejsce w podstawowej jedenastce swojego zespołu. Jednak w sobotnim spotkaniu z powodu licznych braków kadrowych Rastelli zdecydował się dać szansę Salamonowi.

Polak spisywał się przyzwoicie, ale nie uchronił drużyny przed stratą gola w 53. minucie spotkania. Trafienie na wagę trzech punktów dla gospodarzy zaliczył Gobbi.

Bartosza Salamon przebywał na murawie do 70. minuty kiedy to został zmieniony przez Islę.

Ostatecznie Chievo wygrało spotkanie 1:0. Cagliari z dorobkiem 16 punktów plasuje się na 12. pozycji w tabeli Serie A.