Strona główna Piłka nożna Carlitos negocjuje kontrakt z nowym klubem. Finalizacja transferu na ostatniej prostej!

Carlitos negocjuje kontrakt z nowym klubem. Finalizacja transferu na ostatniej prostej!

0
Fot. Marta Winnowicz

Hiszpański napastnik Legii Warszawa, lada moment zostanie piłkarzem Al-Wahdy FC. Zawodnik jest już w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie negocjuje warunki kontraktu i niebawem złoży podpis pod nową umową.

Powoli dobiega końca przygoda bramkostrzelnego Hiszpana na boiskach PKO Ekstraklasy. Zawodnik, który w naszej lidze w barwach Wisły Kraków oraz Legii Warszawa rozegrał w sumie 74 spotkania, zdobywając w nich 40 bramek oraz dokładając 13 asyst, swoją piłkarską karierę postanowił kontynuować na Bliskim Wschodzie.

Kwota jego transferu wynosiła będzie 3 miliony euro, z czego 2,25 miliona trafi na konto Legii Warszawa, a pozostałe 750 tys. euro powędruje do Wisły Kraków. Biała Gwiazda miała bowiem zawarty w umowie procent od kolejnej transakcji, która właśnie jest w etapie finalizacji.

Wyceniany przez portal “transfermarkt.de” na 2,5 miliona euro zawodnik, prawdopodobnie jeszcze dziś podpisze umowę z nowym klubem. W zespole wicemistrzów Polski nie był pierwszym wyborem trenera Aleksandara Vukovicia, który w decydujących meczach w el. Ligi Europy stawiał na Sandro Kulenovicia. W takiej sytuacji do dyspozycji trenera Legii pozostaną jedynie Jarosław Niezgoda oraz Jose Kante. http://credit-n.ru/offers-zaim/moneza-online-zaym.html

Komentarze