Carpi przegrywa z Interem

30 sie 2015, 22:32

Nie było niespodzianki w Modenie, gdzie swoje mecze rozgrywa beniaminek Serie A czyli Carpi. Inter Mediolan wygrał z zespołem Kamila Wilczka 1:2. Polak zagrał 66 minut.

Pierwsza połowa to ogromna przewaga gości, jeżeli chodzi o posiadanie piłki. Nie przekładało się to jednak na masę sytuacji. Mimo wszystko udało się jednak jedną z nich wykorzystać. W 31. minucie meczu wynik spotkania otworzył Stefan Jovetić. Nie podłamało to jednak zespołu Carpi, który w końcówce pierwszej połowy mógł dwukrotnie zmienić rezultat spotkania. Jedną z sytuacji zmarnował Kamil Wilczek.

W drugiej połowie Inter spuścił z tonu myśląć, że mecz sam się wygra i to się na nim zemściło! Wprowadzony w miejsce Wilczka Kevin Lasagna podał do Antonio di Gaudio a ten pokonał Handanovicia! Wynik meczu do końca spotkania nie uległ już zmianie. Na zegarze było 81. minuta i wydawało się, że Carpi osiągnie historyczny sukces. Tak się jednak nie stało, ponieważ w samej końcówce meczu sędzia odgwizdał faul Gabriela Silvy w swoim polu karnym a rzut karny na gola zamienił Stefan Jovetić. Niespodzianka była bardzo blisko…