Championship: Porażka QPR, bez goli w meczu Hull

21 lis 2017, 23:00

Queens Park Rangers, którego barw broni Paweł Wszołek uległo na wyjeździe ekipie Derby County 0-2. W meczu Millwall z Hull City padł bezbramkowy remis.

Bramki dla zespołu Derby County zdobywali Matej Vydra oraz Tom Lawrence. Mecz był w miarę wyrównany, z lekką przewagą jednak gospodarzy, którzy byli bardziej bezlitośni pod bramką przeciwnika. Paweł Wszołek rozegrał pełne 90 minut, tym samym zaliczając swój czternasty występ w tym sezonie ligowym. Po raz kolejny poza składem ekipy Queens Park Rangers znalazł się Ariel Borysiuk, regularnie pomijany przez sztab szkoleniowy z Loftus Road. Queens Park po 18 kolejkach ma w swoim dorobku 21 oczek i plasuje się aktualnie na 16. pozycji. Porażka z Derby County była ich trzecią z rzędu.

W innym meczu z polskim akcentem Millwall zremisowało na własnym stadionie 0-0 z zespołem Hull City. Kamil Grosicki pojawił się na placu gry dopiero w 62. minucie spotkania. Polak nie wpłynął za bardzo na przebieg tego meczu. Był to szesnasty występ Polaka w Championship. Do tej pory ,,Grosik” zdobył w niej 5 bramek. Hull znajduje się na 20. miejscu z trzy punktową przewagą nad strefą spadkową.