Championship: Remis drużyny Kamila Grosickiego

Aktualizacja: 17 sty 2023, 09:34
24 lis 2019, 14:59

Hull City Kamila Grosickiego zremisowało na wyjeździe z Middlesbrough (2:2) w ramach 17. kolejki zaplecza Premier League. Gospodarze od 37. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Marvina Johnsona.

Pierwsza odsłona rywalizacji zdecydowanie należała do drużyny gospodarzy. Już w 7. minucie prowadzenie dla Middlesbrough wywalczył bowiem Marcus Tavernier. Nieco później drugie trafienie dla podopiecznych Jonathana Woodgate’a zdobył Ashley Fletcher i wydawało się, że nic złego im w tym meczu już nie grozi. W 37. minucie czerwoną kartkę otrzymał jednak Marvin Johnson i od tego momentu zespół gospodarzy grał w osłabieniu.

Hull City od początku drugiej połowy miało na murawie znaczącą przewagę. W 71. minucie zdobyło gola kontaktowego za sprawą Jarroda Bowena. Ten sam zawodnik na listę strzelców wpisał się również kilka minut później, doprowadzając tym samym do wyrównania. Taki wynik utrzymał się już do końca rywalizacji, w związku z czym zespoły podzieliły się punktami.

Middlesbrough 2:2 Hull City