Strona główna Piłka nożna Chojniczanka Chojnice szykuje "czystki" w składzie!

Chojniczanka Chojnice szykuje "czystki" w składzie!

0
Foto: tspodbeskidzie.pl

Zajmująca ostatnią pozycję w tabeli Fortuna I Ligi Chojniczanka Chojnice, poinformowała dziś o ruchach transferowych w zimowym okienku. Wielu zawodników opuści klub przed startem rundy wiosennej. 

“Klub MKS „Chojniczanka 1930” S.A. informuje o pierwszych decyzjach kadrowych po zakończonej rundzie jesiennej sezonu 2019/20 w Fortuna 1 Lidze.

Trzech zawodników otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Są to: Kamil Sylwestrzak, Hubert Wołąkiewicz i Paweł Zawistowski. Decyzją trenera Zbigniewa Smółki, ww. piłkarze nie zagrają w pierwszej drużynie Chojniczanki w rundzie wiosennej.

Hiszpan Toni Conejo zwrócił się z prośbą o rozwiązanie kontraktu i również w rundzie wiosennej nie będzie reprezentował barw Chojniczanki. Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Po 20 kolejkach Fortuna I Ligi, Chojniczanka zajmuje ostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem zaledwie 16 punktów. Do ostatniego, bezpiecznego miejsca zajmowanego przez Chrobrego Głogów traci cztery oczka. http://credit-n.ru/forex.html

Komentarze