Chojniczanka wygrywa z niedawnym Ekstraklasowiczem

28 lis 2015, 18:24

Chojniczanka Chojnice wygrała 2:0 po golach Pietruszki oraz Czerwińskiego z GKS Bełchatów, jednak nie spowodowało to jej spektakularnego awansu w tabeli.

Niedawny uczestnik Pucharu Polski, który napędził stracha warszawskiej Legii, dziś pokonał bełchatowski GKS 2:0 i oddalił się na bezpieczną odległość od strefy spadkowej. Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, kiedy to w 5. minucie rzut karny wykorzystał Pietruszka.Kwadrans później wynik podwyższył Czerwiński. Na tym popis strzelecki obu zespołów dobiegł końca. Wygrana daje zawodnikom z Chojnic względny spokój, natomiast GKS będzie musiał w kolejnych meczach szukać punktów by zbliżyć się do czołówki.

Chojniczanka Chojnice- GKS Bełchatów 2:0 (2:0)
5’Pietruszka(k), 21’Czerwiński

Składy:

Chojniczanka Chojnice: Podleśny – Lisowski, Kieruzel, Garbacik, Pietruszka – Kosakiewicz (85′ Mrozik), Czerwiński (88′ Jelić), Zawistowski, Grzelak – Mikita, Rybski (68′ Niedziela)
PGE GKS Bełchatów: Lenarcik – Klemenz, Michalski, Cverna, Flis – Rachwał, Kuban – Papikyan (84′ Flaszka), Serafin (57′ Stanisławski), Wroński – Demianiuk (46′ Gierszewski)