Chrobry remisuje u siebie z Sandecją

19 mar 2016, 19:42

W ramach 22. kolejki I ligi Chrobry Głogów zremisował 1:1 z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze od 48. minuty grali w “10”, po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Ilków-Gołąb.

Jako pierwsi prowadzenie powinni objąć gospodarze. Bartosz Machaj trafił w słupek, a potem udanie interweniował Szymański. Pod koniec pierwszej połowy znowu aktywniejsi byli piłkarze z Głogowa. Najpierw futbolówka po uderzeniu Górskiego trafiła wprost w ręce Radlińskiego, a następnie Machaj po raz drugi w spotkaniu trafił w konstrukcję bramkową (słupek).

Z kolei na początku drugiej części spotkania na prowadzenie powinni wyjść goście. W 48. minucie został podyktowany rzut karny dla Sandecji, ale Trochim nie wykorzystał “11”. Warto także zaznaczyć, iż od tego momentu piłkarze Głogowa grali bez jednego zawodnika.

Pierwsza bramka w meczu padła w 54. minucie. Filip Piszczek z Sandecji zdołał pokonać Szymańskiego. Jednak prowadzenie gości nie trwało długo. Siedem minut później wyrównał Sędziak.

Piłkarze jednej i drugiej drużyny mogli strzelić bramki, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Punkt oznacza dla gospodarzy awans z siódmego na szóste miejsce. Natomiast Sandecja pozostaje na 10. pozycji.

I liga, 22. kolejka
Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:0)
61. Sędziak – 54. Piszczek

Składy:
Chrobry Głogów: Szymański, Ilków-Gołąb, Horoszkiewicz, Lafrance (46. Dlugolecki), Samiec, Machaj B. (64. Michalec), Drewniak, Machaj M. (78. Malinowsk), Sędziak, Szczepaniak, Górski
Sandecja Nowy Sącz: Radliński, Szarek, Cseh, Szufryn, Słaby, Baran, Dudzic (81. Čtvrtníček), Małkowski, Trochim, Piszczek (67. Sobotka), Nather