Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Chuligani Motoru Lublin zaatakowali…Dzieci!

Chuligani Motoru Lublin zaatakowali…Dzieci!

0

Szokujące informacje podał lubelski oddział “Gazety Wyborczej”. Jak wynika z ustaleń i wypowiedzi rodziców grupa ok. 40 sympatyków Motoru Lublin storpedowała trening dzieci z “Legia soccer schools”!

Wszystko miało mieć miejsce na jednym ze szkolnych boisk. Trzyletnie dzieci z “Legia soccer schools”. przygotowywały się do kolejnego treningu, kiedy to grupa chuliganów wtargnęła na boisko wypędzając tym samym dzieci i ich rodziców. Nikt nie zamierzał się z nimi awanturować, jeden ochroniarz boiska również nie byłby w stanie nic zrobić. W końcu została wezwana policja, ale ostatecznie przełożono trening na inny termin.

Na tę chwilę treningi w Lublinie zostały wstrzymane. W najbliższym czasie władze Legii mają przyjechać do wspomnianego miasta by porozmawiać z władzami zarówno Lublina jak i Motoru. Wówczas dopiero zostanie podjęta decyzja co do przyszłości szkółki. W ramach rekompensaty dla Ciebie Legia zaprosiła ich wraz z rodzicami na najbliższy ligowy mecz przeciwko Bruk-But Termalice Nieciecza.

Komentarze