Chwila Mateusza Piątkowskiego

5 mar 2016, 18:54

APOEL Nikozja wygrał 1:0 z Neą Salamis w spotkaniu grupy mistrzowskiej ligi cypryjskiej. Swoje 7 minut w meczu otrzymał Mateusz Piątkowski.

APOEL był zdecydowanym faworytem starcia z Neą. Zawodnicy ze stolicy Cypru kontynuują bowiem swoją passę 13 meczów bez porażki. Nea Salamis natomiast w ostatnich meczach radzi sobie nie najlepiej i zajmuje ostatnie, szóste miejsce w grupie mistrzowskiej ligi.

Mecz był jednak dla APOELu niespodziewanie ciężki. Zakończyło się na jednej bramce. Tę w 40. minucie ustrzelił Carlao, dając swojemu zespołowi trzy punkty.

Swoją szansę od trenera otrzymał również Mateusz Piątkowski. Polak wszedł na boisko w 83. minucie. W ciągu 7 minut pobytu na murawie nie udało mu się zapisać w pamięci kibiców jakąkolwiek ważną akcją.