Strona główna Piłka nożna Ciekawa potyczka w Krakowie. Obie drużyny niepewne zwycięstwa

Ciekawa potyczka w Krakowie. Obie drużyny niepewne zwycięstwa

0
Foto: pogonszczecin.pl

Dzisiejszego wieczoru Cracovia podejmie na własnym stadionie Pogoń Szczecin. To bardzo ważne spotkanie. Jeśli ekipa z Małopolski przegra, Pomorzanie odskoczą jej na 7 punktów. Każdy odwrotny wynik spowoduje, że ścisk na szczycie w tabeli będzie jeszcze większy. 

To bardzo ważny mecz, bo nie chcemy pozwolić Pogoni uciec. Przy naszej porażce mielibyśmy do Pogoni już siedem punktów straty. To dużo. Zrobimy więc wszystko, żeby wygrać – zapowiada Michał Probierz.

Probierz wymienia główne zalety rywali swojej drużyny.

Rywale wygrali dwa ostatnie spotkania, a wiemy też, że ostatnio łatwiej im się tutaj grało. To doświadczony zespół, który jest stabilny. Mają indywidualności, które mogą same przesądzać o wyniku meczu. to między innymi Buksa, ale też Kozulij, który ma jedno z najlepszych uderzeń w lidze i potwierdzał to również na naszym stadionie – zauważa.

Rywala opracowuje również trener Pogoni – Kosta Runjaic.

Jest to zespół składający się z dobrze zbudowanych zawodników. Są niebezpieczni przy stałych fragmentach. Musimy przygotować się na prawdziwą walkę, być zwartą drużyną. To kolejne trudne zadanie – komentuje trener.

Ciężko powiedzieć kto jest faworytem. Pogoń zajmuje aktualnie 1. miejsce w tabeli, lecz w poprzednich sezonach nie była wśród zespołów walczących o najwyższe cele. Poprzedni sezon piłkarze niemieckiego trenera zakończyli na 7. pozycji, zaś zawodnicy z Krakowa zajęli 4. lokatę.

Zadecydują szczegóły. W Lubinie w drugiej połowie popełnialiśmy dużo błędów, po których rywale mieli okazje do wyrównania. Nie chcę dużo mówić o Cracovii. Ich ostatnie sezony i mecze mówią za siebie. Wiemy jaką mają jakość – zauważa Runjaic. 

Czytaj więcej na:
https://www.meczyki.pl/newsy/pogon-szczecin-kosta-runjaic-cracovia-dobrze-operuje-pilka-i-ma-jakosc/126441-n

 

 

  http://credit-n.ru/zaymi-nalichnymi-blog-single.html

Komentarze