Ciekawe spotkanie w grupie spadkowej

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:35
10 maj 2015, 19:58

Cracovia w 31. kolejce grupy spadkowej T-Mobile Ekstraklasy podejmowała na własnym stadionie PGE GKS Bełchatów. Mecz zakończył się rezultatem 1:1.

Pierwsze 20 minut było naprawdę bardzo ciekawe. Atakowali jedni i drudzy, ale to Cracovia mogła cieszyć się z bramki. W 12. minucie gola głową zdobył Erik Jendrisek. Potem tempo nieco “siadło”. Ostatecznie w 1. części spotkanie lepsze wrażenie sprawiali piłkarze Pasów. Po przerwie również lepiej grała drużyna z Krakowa, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa. W 86. minucie dosyć niespodziewanie do wyrównania doprowadził Arkadiusz Piech, który lekkim strzałem pokonał Pilarza. Zespoły ostatecznie podzieliły się punktami.

Cracovia zajmuje aktualnie 12. pozycję z 20 punktami na koncie. GKS cały czas jest w strefie spadkowej okupując 15. miejsce z 17 zgromadzonymi “oczkami”.

Cracovia 1:1 GKS Bełchatów