Ciekawy remis w Legnicy

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:13
5 paź 2018, 20:08

Aż cztery bramki padły w pierwszej połowie meczu Miedź Legnica-Piast Gliwice. Niestety w drugich 45. minutach kibice nie zobaczyli już żadnej. Mimo to był ciekawy mecz.

Grający dobrze w tym sezonie Piast Gliwice Mimo dwukrotnego prowadzenia zremisował na wyjeździe z beniaminkiem LOTTO Ekstraklasy Miedzią 2:2. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Po błędzie obrońców trenera Fornalika sam na sam wyszedł Szczepaniak i bez problemu wykorzystał prezent. Na tę bramkę szybko odpowiedział Piast. W 19 minucie wyrównał Michal Papadopulos. W 41. minucie prowadzenie gościom dał samobójczy strzał Pikkiego. W doliczonym czasie do pierwszej połowy Miedz wyrównał dzięki golowi Fabiana Piaseckiego.

Po takiej dobrej połowie kibice oczekiwali kolejnych bramek w drugiej części spotkania. Jednak musieli się nacieszyć bramkami z 45 minut gry, bo ani Piast, ani Miedz nie strzeliła już nic w dalszej części gry.

Miedz Legnica-Piast Gliwice 2:2