Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Bardzo ciekawy transfer w Nice I lidze. Doświadczony defensor dołącza do Rakowa

Bardzo ciekawy transfer w Nice I lidze. Doświadczony defensor dołącza do Rakowa

0
Foto: pressball.by

Podczas trwającego zimowego okienka byliśmy już świadkami kilku ciekawych transferów w LOTTO Ekstraklasie. Na jej zapleczu również nie próżnują i tak z zespołem Rakowa Częstochowa związał się Artiom Rachmanow. 

Artiom Rachmanow to 27 letni stoper który swoją profesjonalną karierę rozpoczynał w zespole FK Mińsk. Jednak występując tam przez niespełna 5 lat zagrał zaledwie 56 razy. Stamtąd trafił do Slavi Mozyr. Jego przygoda z tym klubem trwała bardzo krótko. Białorusin spędził tam 10 miesięcy po czym przeniósł się do Nemana Grodno.

Stoper rodzimą ligę opuścił zimą 2015 roku przechodząc do estońskiej FCI Levadia. W tamtejszej ekstraklasie zagrał 31 razy i aż pięciokrotnie udawało mu się pokonywać bramkarza rywali.

Ostatnimi czasy 27-latek reprezentował barwy Czarnomorca Odessa. Początkowo defensor występował nawet w podstawowym zespole (7 spotkań), ale po zmianie szkoleniowca został odsunięty od pierwszej drużyny.

Z drużyną Rakowa Częstochowa związał się półroczną umową z opcja przedłużenia jej o kolejne trzy lata.

Białorusin to były młodzieżowy reprezentant kraju którego aktualna wartość jest wyceniana na 300 tysięcy euro.

Komentarze