Co ze zdrowiem Świderskiego? Jego agent podał szczegóły

20 lis 2023, 19:11

W trakcie piątkowego spotkania z Czechami Karol Świderski napędził kibicom niemałego strachu, gdy podczas przerwy musiał pojechać do szpitala. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a teraz najnowsze informacje o zdrowiu 26-latka przekazał jego agent Mariusz Piekarski.Pechowy mecz Świderskiego z Czechami

Karol Świderski znalazł się w wyjściowym składzie podczas piątkowego meczu eliminacji Euro 2024 z Czechami. Napastnik Charlotte FC był jedną z najbardziej wyróżniających się postaci w polskiej kadrze. Miał kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, ale nie zdołał umieścić piłki w siatce.

Po zmianie stron Świderski nie wyszedł już na boisko. Jak się okazało, 26-latek źle się poczuł w szatni i musiał zostać przetransportowany do szpitala. Początkowo doniesienia te nie brzmiały zbyt dobrze, ale po kilkunastu godzinach PZPN przekazał, że napastnikowi nic się nie stało.

Piekarski zdradził, co ze Świderskim

W rozmowie z “Faktem” jego agent Mariusz Piekarski przekazał kolejne wieści. – Jest po badaniach i lekarze powiedzieli, że wszystkie wyniki są w porządku. Tak więcej jest przewidziany do składu na mecz z Łotwą. Sam Karol czuje się dobrze, więc mam nadzieję, że wtorek pokaże się kibicom na Narodowym – wyjaśnił.

Już teraz wiadomo, że Michał Probierz w meczu z Łotwą nie postawi na Świderskiego od pierwszych minut. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej selekcjoner zapowiedział, że w wyjściowym składzie pojawią się Robert Lewandowski i Adam Buksa.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA