Coraz mocniejsza pozycja Ewy Pajor w Wolfsburgu, tym razem zaliczyła asystę

3 kwi 2017, 00:52

Ewa Pajor jesienią mogła liczyć tylko na nieliczne epizody w pierwszej drużynie VfL Wolfsburg, a gole strzelała zaledwie w rezerwach. W tym roku reprezentantka Polski dostaje więcej szans, a przed tygodniem zanotowała swoje premierowe trafienie w tym sezonie na poziomie Frauen Bundesligi.

Dzisiaj “Wilczyce” mierzyły się w 16. kolejce z Hoffenheim i objęły prowadzenie w 38. minucie po strzale Caroline Hansen. Bramkę “do szatni” na 2:0 zdobyła natomiast Emily van Egmond.

Chwilę po zmianie stron prowadzenie gospodyń podwyższyła Pernille Mosegaard-Harder. Ewa Pajor podniosła się z ławki w 75. minucie i już 120 sekund później popisała się asystą przy trafieniu van Egmond, które ustaliło wynik spotkania na 4:0.