Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Crystal Palace chce kolejnego piłkarza Zagłębia Lubin! Negocjacje trwają

Crystal Palace chce kolejnego piłkarza Zagłębia Lubin! Negocjacje trwają

0
Foto: pogonszczecin.pl

Tej zimy do angielskiego Crystal Palace z Zagłębia Lubin trafił już Jarosław Jach. Reprezentantowi Polski w aklimatyzacji może pomóc jego niedawny kolega z drużyny. Dwunasty zespół Premier League chce kupić bowiem Martina Polačka.

“Przegląd Sportowy” informuje, że trwają negocjacje przedstawicieli Zagłębia z włodarzami “Orłów”. Reprezentantowi Słowacji z końcem czerwca wygasa kontrakt w Lubinie, więc Crystal Palace ma on kosztować około 300-400 tysięcy euro. Dla piątej drużyny Lotto Ekstraklasy byłby to świetny biznes, ponieważ w tym oknie sprowadzili już nowego bramkarza. Trzyletni kontrakt podpisał Piotr Leciejewski, więc “Miedziowi” nie będą musieli przed pierwszym wiosennym meczem szukać w ekspresowym tempie nowego golkipera. Polaček jesienią wystąpił we wszystkich 21 meczach ligowych.

Już dzisiaj zamyka się okienko transferowe, więc nie pozostało wiele czasu na przeprowadzenie tego transferu. Crystal Palace nadal nie pozyskało nowego bramkarza, choć mówiło się o poważnym zainteresowaniu Bartoszem Białkowskim. Ten jednak w ubiegłym tygodniu zdecydował się przedłużyć o trzy lata umowę z Ipswich Town.

Komentarze