Strona główna Piłka nożna Cudowna bramka Kownackiego! (WIDEO)

Cudowna bramka Kownackiego! (WIDEO)

0
Foto: rp-online.de

W ramach 32 kolejki Bundesligi stanęły na przeciwko siebie zespoły SC Freiburg oraz Fortuny Dusseldorf. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 a ozdobą meczu była przepiękna bramka Dawida Kownackiego.

Dzisiaj na Mage Solar Stadion przyjechała drużyna Fortuny, piłkarze Friedhelma Funkela zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej więc na dużym luzie, ze spokojną głową mogli przystąpić do tego spotkania. Od pierwszych minut na murawie pojawił się kapitan reprezentacji młodzieżowej Dawid Kownacki, z kolei nasz drugi rodak Marcin Kamiński przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Kownaś, który został wypożyczony z Samdorii Genua na pół roku dobrze prezentuję się na niemieckich boiskach. Kapitan młodzieżówki wystąpił jak na razie w 9 spotkaniach Bundesligi zdobywając trzy bramki. Dawid wrócił niedawno do składu po kontuzji i w najlepszy możliwy sposób przypomniał o sobie kibicom Fortuny. Niemcy mają możliwość pierwokupu Polskiego napastnika i kolejne dobre występy mogą skłonić działaczy z Dusseldorfu do wykupienia Kownackiego po sezonie. Zwłaszcza takie bramki!! Polak dostał podanie od Stogera, wbiegł w pole karne i fenomenalnym strzałem w lewej nogi pokonał bramkarza gospodarzy.

Komentarze