Cudowny mecz otwarcia w wykonaniu naszych reprezentantów!

22 wrz 2015, 12:55

Polska w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Europy w futbolu sześcioosobowym rozgromiła wysoko notowaną Francję, aż 6:0!

Doskonała gra od pierwszej do ostatniej minuty dała nadspodziewany efekt. Polacy od pierwszego gwizdka grali bardzo konsekwentni i odpowiedzialnie w obronie, a szybko zdobyta bramka, bo już w drugiej minucie spotkania, dodała naszym orłom skrzydeł.

W grze naszych reprezentantów było widać szeroki wachlarz schematów taktycznych, szczególnie przy wykonywaniu stałych fragmentów gry, które co rusz siały spustoszenie przy bramce Francuzów. Polacy w pierwszej połowie strzelili cztery bramki, a w drugiej dołożyli jeszcze dwa trafienia i z optymizmem możemy patrzeć na kolejne mecze!