Cyprus Cup: Ważny punkt Polek

Aktualizacja: 4 mar 2016, 22:50
4 mar 2016, 15:33

Reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej zremisowała w swoim drugim meczu towarzyskiego turnieju Cyprus Cup z Walijkami 1:1. Dzięki takiemu wynikowi zachowały pozycję liderek w tabeli.

Przedwczoraj w swoim pierwszym starciu nasze zawodniczki pokonały skromnie bo 1:0 Czeszki. Dziś zadanie było już o wiele trudniejsze, ale Polki godnie stawiły czoła Walijkom.

Wyspiarki objęły prowadzenie w 23. minucie za sprawą występującej na co dzień w angielskim Reading Helen Ward jednak ich radość nie trwała długo. Już 9 minut później do wyrównania doprowadziła nasza największa gwiazda, czyli Ewa Pajor.

W drugiej połowie nie zobaczyliśmy już bramek i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W tabeli Cyprus Cup prowadzą Polki z czterema punktami na koncie, 7. marca czeka je jednak najtrudniejsza przeprawa z Finkami.