Strona główna Piłka nożna Czara goryczy się przelała. Kovac odchodzi z Bayernu!

Czara goryczy się przelała. Kovac odchodzi z Bayernu!

0
Foto: zimbio.com

Niko Kovac żegna się z posadą trenera Bayernu Monachium. Taką informację podał Christian Falk z Bilda.

Początkowo media w Niemczech informowały, że Kovac otrzymał od władz mistrza Niemiec ostatnią szansę, którą miał być mecz Ligi Mistrzów z  Olympiakosem.

Klub nie podjął dyskusji, która mogłaby prowadzić do zwolnienia szkoleniowca – donosił kilka godzin temu Manuel Bonke z tz.de.

Ostatecznie niedziela w Monachium była bardzo gorąca. Po dramatycznym spotkaniu we Frankfurcie i porażce 5:1 z miejscowym Eintrachtem była ostatnim alarmem dla władz klubowych by zmienić trenera zespołu, który w ligowej tabeli zajmuje 4. miejsce.

Informację jako pierwszy podał Christian Falk z niemieckiego Bilda, który jeszcze przed południem informował, że Kovac jeszcze zostaje.

Szybki zwrot akcji wynikał prawdopodobnie z braku ciekawych opcji zastąpienia Chorwata. Ostatecznie współpraca między Bayernem Monachium a Niko Kovacem się zakończyło co potwierdza oficjalny twitter klubu z Niemiec.

W komunikacie czytamy, że zakończenie współpracy odbyło się za porozumieniem stron, choć to Kovac jako pierwszy złożył swoją rezygnację.

Klubowy serwis podał także nazwisko tymczasowego szkoleniowca, którym zostanie dotychczasowy asystent Chorwata – Hans Flick, który reprezentował Bawarczyków w latach 1985-1990. http://credit-n.ru/zaymyi-next.html

Komentarze