„Czerwo” Thiago Cionka w ligowym spotkaniu

26 lis 2017, 10:46

W ramach 16. kolejki Serie B Avellino podejmowało przed własną publicznością Palermo. Goście pewnie zwyciężyli 3-1, chociaż spotkanie kończyli w „10”.

Wynik spotkania w 36. minucie otworzył za sprawą samobójczego trafienia Salvatore Molina. Kolejne ciosy Rosanero zadali już po przerwie. W 48. minucie na listę strzelców wpisał się Eddy Gnahoré, zaś w 77. Ilija Nestorovski. Gospodarzy stać było tylko na gola honorowego, którego strzelili w 81. minucie.

Tuż przed końcem pierwszej części pojedynku czerwoną kartką ukarany został reprezentant Polski – Thiago Cionek.

W ekipie ze Stadio Renzo Barbera wystąpili również Przemysław Szymiński oraz Radosław Murawski. Obaj zawodnicy weszli na plac gry z ławki rezerwowych.

US Avellino 1912 1-3 US Città di Palermo
Raúl Asencio 81 – Salvatore Molina 36 (s), Eddy Gnahoré 48, Ilija Nestorovski 77