Czerwona kartka Dawidowicza

9 mar 2016, 17:17

Benfica Lizbona B Pawła Dawidowicza zremisowała na własnym boisku ze Sportingiem Covilha 2:2 (2:0) w meczu 34. kolejki Segunda Liga (drugi poziom rozgrywkowy w Portugalii).

Pierwszą połowę od mocnego uderzenia rozpoczęli gospodarze. Najpierw w 4. minucie bramkę dla Benfiki zdobył Paragwajczyk Alan Benitez, a już sześć minut później mieliśmy 2:0. Piłkę do siatki wpakował Serb Ivan Saponjic. W dalszej części gry wciąż dominował zespół ze stolicy Portugalii. Jednak nie zobaczyliśmy już więcej bramek w pierwszej części gry.

Druga połowa źle się rozpoczęła dla gospodarzy. Drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną upomniany został Paweł Dawidowicz, który musiał opuścić plac gry. Kontaktową bramkę w 87. minucie dla Sportingu zdobył Ze Tiago i na boisku zrobiło się nerwowo. W doliczonym czasie gry goście doprowadzili do wyrównania. Rzut karny pewnie wykorzystał Davidson.