[VIDEO] Czerwony Krychowiak z asystą w derbach Moskwy

Aktualizacja: 29 maj 2023, 12:17
14 wrz 2018, 20:27

Lokomotiv Moskwa zremisował u siebie w derbach stolicy z Dynamem 1:1. W pierwszym składzie gospodarzy na mecz wyszedł Grzegorz Krychowiak.

Za faworyta meczu uznawano gospodarzy z Lokomotivu. Jednak to goście już w 5. minucie meczu za sprawa gola Kardozu wyszli na prowadzenie. Wtedy do odrabiania zabrali się piłkarze obecnego mistrza Rosji. W 32. minucie na 1:1 wyrównał Miranchuk. Asystę przy golu zaliczył Krychowiak. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie obie drużyny chciały przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. Dużo większe szanse na to miało Dynamo. Wszystko przez to, że w 66. minucie za drugą żółtą kartkę w meczu z boiska wyleciał Grzegorz Krychowiak. Od tego momentu to Biało-Niebiescy zaczęli dominować w meczu. Jak się jednak okazało, nie potrafili wykorzystać gry w przewadze i tylko podzielili się punktami z Lokomotivem.

Maciej Rybus znalazł się poza kadra Lokomotivu, ponieważ jest kontuzjowany.