Czesi przegrywają ze Szkotami. Grał piłkarz Ekstraklasy!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:50
24 mar 2016, 22:29

Reprezentacja Czech przegrała na Generali Arena w Pradze ze Szkotami 0:1. W wyjściowym składzie naszych południowych sąsiadów od pierwszej minuty zagrał pomocnik Piasta Gliwice, Kamil Vacek.

Podopieczni Pavla Vrby rozpoczęli to spotkanie bardzo słabo i zostali skarceni już w 10. minucie. Piłkę dograną przez zawodnika Aberdeen, Kenny’ego McLeana do bramki umieścił jedyny czarnoskóry Szkot, Ikechi Anya.

Gospodarze otrząsnęli się po stracie gola, dominowali na boisku, ale już do końca meczu nie zdołali zdobyć wyrównującej bramki. Do 78. minuty na placu gry występował piłkarz Piasta Gliwice, Kamil Vacek i zagrał na tle całej drużyny bardzo dobrze będąc zmienionym przez piłkarza Sparty Praga, Lukasa Marecka.