Czesi rozbili naszych grupowych rywali

31 sie 2016, 21:51

Reprezentacja Czech rozbiła na stadionie Mlady Boleslav Armenię 3:0 w meczu towarzyskim przygotowującym obie drużyny do zbliżających się wielkimi krokami eliminacjami do mistrzostw świata, które w 2018 roku odbędą się w Rosji.

Gospodarze dzisiejszego starcia rozpoczęli z dużym animuszem i już w 4. minucie objęli prowadzenie. Podanie Vaclava Kadleca wykorzystał zawodnik Bologny, Ladislav Krejci.

Jeszcze w pierwszej połowie nasi południowi sąsiedzi zdołali podwyższyć prowadzenie. W 34. minucie role się odwróciły bowiem podawał Krejci, a bramkę zdobył Kadlec.

Druga odsłona wyglądała już dużo gorzej bowiem obie drużyny dokonały łącznie…18 zmian! Czesi zdołali jednak jeszcze raz ucieszyć kibiców zgromadzonych na stadionie. Na trzy minuty przed końcem wynik ustalił pomocnik Viktorii Pilzno, Jan Kopic.

Przypomnijmy, że Armenia jest jednym z rywali “Biało-czerwonych” w walce o awans na mundial.