Reklama

„Nie boimy się”. Czesław Michniewicz zapowiada zmiany na Francja – Polska

Pierwszy raz od 36 lat reprezentacja Polski wyszła z grupy na piłkarskich mistrzostwach świata. Wielu kibiców to jednak nie zadowala. Biało-Czerwonych krytykuje się przede wszystkich za styl gry. Czesław Michniewicz na konferencji prasowej przed meczem Francja – Polska odniósł się do tych zarzutów.

Michniewicz chce zupełnie innej gry niż z Argentyńczykami

W niedzielę o godzinie 16:00 miliony Polaków zasiądą do oglądania Mistrzostw Świata w Katarze. To właśnie wtedy rozpocznie się wyczekiwany mecz z aktualnymi obrońcami tytułu – Francuzami. Przed tym spotkaniem na konferencji prasowej pojawił się Czesław Michniewicz, który zapowiedział, że jego drużyna nie boi się swoich rywali. Zdradził też, że Polacy zagrają inaczej, niż w fazie grupowej.

Ten mecz będzie zupełnie inny. Musimy odciąć się od tego, co było w grupie. Chcemy zagrać zupełnie inaczej. Taki mamy plan. Zobaczymy, co życie przyniesie – przyznał selekcjoner.

– Gra z mistrzami świata jest dla nas jak nagroda. Ranga tego spotkania jest bardzo wysoka, ale nie boimy się. Napawamy się dumą. Nie przejmujemy się tym, co inni mówi na temat naszej gry – dodał Czesław Michniewicz.

Czy to oznacza, że Polacy na starcie z Trójkolorowymi wyjdą w bardziej ofensywnym ustawieniu? Takiej pewności mieć nie możemy. Czesław Michniewicz podkreślił, że najważniejszy dla niego jest wynik, a sam obraz gry ma drugorzędne znacznie.

Jedyna statystyka to wynik i miejsce w tabeli. Innych nie uznaję. Ci, którzy nie grali w defensywie, już siedzą w domach. Taka była nasza taktyka na wyjście z grupy. […] To, co piszą i mówią, to jest normalna rzecz w tym zawodzie, ale ja jestem dumny z tego, że jestem w tym miejscu – podsumował opiekun Biało-Czerwonych.

Milik i Zieliński pełni optymizmu przed Francja – Polska

Na konferencji prasowej poprzedzającej mecz Francja – Polska pojawili się również Arkadiusz Milik oraz Piotr Zieliński. Piłkarze naszej reprezentacji byli pewni siebie i swoich umiejętności przed starciem z Trójkolorowymi. Podkreślili, że w całej drużynie panuje świetna atmosfera, a Biało-Czerwoni są gotowy, aby zaskoczyć swoich faworyzowanych rywali.

 
1
x
2
 
1.30

5.60
12.25
1.30
5.60
12.00
1.25
5.85
15.00

Gdy patrzę na naszą reprezentację – wewnątrz jest dobra atmosfera i nastawienie do tego meczu. Stać nas na to, aby powalczyć z Francją i żebyśmy awansowali. Zrobimy wszystko, aby to zrobić. Jesteśmy dobrą drużyną – powiedział Zieliński.

Jutro gramy fantastyczny mecz z mistrzami świata. To dla każdego z nas spełnienie marzeń. Wyjście z grupy było naszym celem, ale każdy z nas chce grać dalej – dodał Milik.

Typy bukmacherskie przed Francja – Polska. Sprawdzamy na gorąco

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama