Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Darko Jevtić: Stilić to wciąż bardzo groźny piłkarz

Darko Jevtić: Stilić to wciąż bardzo groźny piłkarz

0

Lech Poznań już w najbliższy piątek podejmie na wyjeździe Wisłę Kraków. Spotkanie to stanie pod znakiem rywalizacji dwóch wyróżniających się w tym sezonie ofensywnych pomocników – Darko Jevticia i Semira Stilicia. Pierwszy z nich wypowiedział się na ten temat.

– Czasami wchodzi do głowy taka indywidualna rywalizacja z innym zawodnikiem. To nie jest jednak dobre. Powinniśmy się koncentrować na swojej grze i tym, żeby na boisku pomagać drużynie – podkreślił Szwajcar. – Stilić to zawodnik, który ma dużo jakości. Ostatnio nie grał w pierwszym składzie, ale wciąż pozostaje bardzo groźny. Potrafi zrobić na boisku różnicę i wiemy to wszyscy. Kiedyś w Lechu też tak grał i dlatego jest tak dobrze pamiętany. Musimy się jednak skupić na sobie. Chcemy pokazać naszą grę, a gdy to nam się uda, to będzie dobrze – dodał po chwili.

Bośniak barwy klubu ze stolicy Wielkopolski reprezentował w latach 2008-2012. W tym czasie wystąpił w 156 spotkaniach, w ciągu których zdobył 28 bramek i zanotował 46 asyst. Przy ulicy Bułgarskiej świętował zdobycie Pucharu Polski, a także mistrzostwo ligi.

Źródło: LechPoznan.pl 

Komentarze