Strona główna Piłka nożna Dawid Kort bliski powrotu do Polski! Zagra w Fortuna I Lidze

Dawid Kort bliski powrotu do Polski! Zagra w Fortuna I Lidze

0
Foto: jagiellonia.pl

Wiele wskazuje na to, że Dawid Kort niebawem dołączy do Miedzi Legnica występującej w Fortuna I Lidze. Były gracz Wisły Kraków od jakiegoś czasu poszukuje nowego klubu, po tym jak rozwiązał kontrakt z Atromitosem.

Dawid Kort do greckiej Premier League trafił na początku bieżącego roku. Nie zdołał jednak przebić się do pierwszego składu, notując łącznie zaledwie pięć spotkań. W bieżących rozgrywkach na murawie nie pojawił się ani razu, w związku z czym postanowił odejść z klubu. Były gracz m.in. Wisły Kraków oraz Pogoni Szczecin na koncie ma w sumie 79 występów w PKO Ekstraklasie (11 bramek oraz 3 asysty). Mimo zainteresowania ze strony kilku klubów z najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce (pytała o niego m.in. Korona Kielce), postanowił kontynuować swoją karierę w Miedzi Legnica, która walczy o powrót do krajowej elity.

Pochodzący ze Szczecina zawodnik w przeszłości występował w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Przez portal “transfermarkt.de” wyceniany jest aktualnie na 300 tys. euro. http://credit-n.ru/zaymi-online-blog-single.html

Komentarze