[WIDEO] Debiutancka bramka Guilherme w nowym klubie!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:25
12 lut 2018, 11:14

Brazylijski pomocnik Guilherme po odejściu z Legii Warszawa do beniaminka Serie A, Benevento od razu wskoczył do pierwszego składu, z kolei w ostatniej kolejce była już gwiazda Wojskowych zdobyła pierwszą bramkę dla nowego zespołu. Niestety, Benevento uległo na wyjeździe Romie aż 2:5.

Mecz zaczął się jednak fantastycznie dla “czerwonej latarni ligi”. Już w 7. minucie kapitalną akcją popisał się własne popularny “Gui” i pokonał Alissona. Na odpowiedź gospodarzy czekaliśmy do 26. minuty, kiedy to asystę Koralova wykorzystał Fazio i doprowadził do wyrównania.

Na kolejne gole kibice w Rzymie czekali do drugiej połowy, ale było warto…Najpierw w 59. minucie Dżeko, a następnie dwukrotnie Turek Cengiz Under wyprowadzili Romę na bezpieczne prowadzenie. Następnie rozmiary porażki zmniejszył Brignola, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy, a konkretnie do Defrela, który w doliczonym czasie gry z rzutu karnego ustalił wynik spotkania.