Dinamo Zagrzeb wygrywa – Damian Kądzior poza kadrą meczową!

7 kwi 2019, 18:24

Dinamo Zagrzeb pokonało na wyjeździe 2:0 NK Rudes i jest coraz bliżej zdobycia mistrzostwa Chorwacji. Poza meczową “osiemnastką” znalazł się reprezentant Polski, Damian Kądzior.

Podopieczni Nenada Bjelicy obie bramki zdobyli w drugiej połowie spotkania. Tuż po zmianie stron do siatki rywala trafił Lovro Majer, natomiast w 76. minucie wynik spotkania na 2:0 ustalił Dani Olmo.

Dinamo Zagrzeb prowadzi po 28. kolejce ligi chorwackiej z dorobkiem 73 punktów. Nad drugą Rijeką ma w tym momencie przewagę aż 20 punktów i pewnie zmierza po kolejny tytuł mistrzowski. Z kolei NK Rudes to drużyna zamykająca tabelę, która zgromadziła do tej pory zaledwie 10 punktów i jest głównym kandydatem do spadku z ligi.

Damian Kądzior wystąpił w środowym meczu przeciwko Hajdukowi Split (1:0) i były trener Lecha Poznań dał mu w związku z tym odpocząć, wystawiając na teoretycznie słabszego rywala zmieniony skład.