Strona główna Piłka nożna Do Legii dołączy jeszcze jeden zawodnik?!

Do Legii dołączy jeszcze jeden zawodnik?!

0
Foto: tspbb.pl

Podczas konferencji prasowej szkoleniowiec Legii Warszawa, czyli Aleksandar Vuković zasugerował, że do Legii może trafić jeszcze jeden zawodnik, który wzmocni konkurencję. 

Na konferencji prasowej przed wyjazdowym meczem z Jagiellonią Białystok trener Aleksandar Vuković odniósł się do wielu spraw nurtujących warszawskich kibiców. Opowiadał m.in. o transferze Carlitosa, przygotowaniu swoich piłkarzy, czy dobrej dyspozycji rywala. Zasugerował także, że do stołecznej drużyny może dołączyć jeszcze jeden piłkarz i nie koniecznie będzie to szeroko oczekiwany napastnik.

“Transfery ocenia się dopiero po czasie i trudno teraz mówić czy za nami świetne czy gorsze okno. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z kadry. I do końca roku może nastąpić jeszcze jedna zmiana. Być może dołączy do nas pewien gracz, który niekoniecznie będzie napastnikiem. Budując zespół od początku, powoli go kształtując, rozwijając, doprowadziliśmy do sytuacji, w której na każdej pozycji mamy dwóch równorzędnych zawodników.”- powiedział Aleksander Vuković podczas przedmeczowej konferencji.

Na ten moment trudno typować kogo może mieć na myśli szkoleniowiec Wojskowych. Trudno nawet domyślać się, czy chodzi o transfer zza granicy, powrót jakiegoś byłego Legionisty, czy o kolejnym młodzieżowcu. Sugestia o “niekoniecznym byciu napastnikiem” może sugerować kreatywnego pomocnika, grającego za plecami typowego napastnika. Czyli kogoś o charakterystyce podobnej do Carlitosa, który niedawno opuścił warszawski zespół. A ktoś taki wicemistrzom Polski z całą pewnością by się przydał. http://credit-n.ru/kreditnye-karty.html

Komentarze