Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Dobre wieści dla fanów Śląska. Gwiazdor na dłużej we Wrocławiu?

Dobre wieści dla fanów Śląska. Gwiazdor na dłużej we Wrocławiu?

0

W dzisiejszym wydaniu “Przeglądu Sportowego” można wyczytać na temat rozmów włodarzy Śląska z gwiazdą zespołu- Flavio Paixo na temat nowego kontraktu. Obecny wygasa w czerwcu 2016 roku.

Dotychczas nie poznaliśmy jednak szczegółów oferty dla Portugalczyka. Jeśli we Wrocławiu myślą poważnie o zatrzymaniu swojej gwiazdy muszą stanąć na wysokości zadania i zaproponować godziwe warunki dla swojego napastnika. Biorąc pod uwagę perypetie w jakich znalazł się Śląsk zatrzymanie Flavio będzie głównym celem szefów z Wrocławia, którzy zdają sobie sprawę jak ważną postacią jest 31-latek. Mimo, że Paixo poprzednią rundę do wybitnych nie zaliczy, to był liderem zespołu, bez którego Śląsk plasowałby się na samym dnie tabeli.

Portugalczyk w obecnym sezonie w Ekstraklasie do siatki trafiał pięć razy. Biorąc pod uwagę poprzedni rok jest to wynik znacznie poniżej możliwości piłkarza. Wydaje się jednak, że Paixo prezentował się przyzwoicie. Zdecydowanie bardziej zawiedli Jacek Kiełb i Kamil Biliński, którzy z miejsca mieli stać się liderami Śląska.

Komentarze