Dobry mecz i wygrana Korony

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:41
29 sty 2015, 17:42

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Korona Kielce pokonała piąty zespół ukraińskiej ekstraklasy Zorię Ługańsk 2-0 (0-0). Obie bramki padły po przerwie. W 77 minucie do bramki trafił Przemysław Trytko, a w 81 minucie wynik ustalił były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz Luis Carlos.

Korona Kielce: (I połowa) Vytautas Černiauskas – Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Radek Dejmek, Kamil Sylwestrzak – Nabil Aankour, Lukas Klemenz, Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Serhij Pyłypczuk – Olivier Kapo. (II połowa) Wojciech Małecki – Piotr Malarczyk (70 Radek Dejmek), Boliguibia Ouattara, Lukas Klemenz, Leândro – Luís Carlos, Aleksandrs Fertovs, Jakub Kotarzewski (77 Kamil Matulka), Jacek Kiełb, Łukasz Sierpina – Przemysław Trytko.

Zoria Ługańsk: (I połowa) Mykyta Szewczenko – Hryhorij Jarmasz, Mykyta Kameniuka, Mychajło Szerszeń, Witalij Wernydub, Ihor Czajkowśkyj, Maksym Biłyj, Dżaba Lipartia, Ołeksandr Karawajew, Dmytro Chomczenowśkyj, Pyłyp Budkiwśkyj. (II połowa) Andrij Połtawcew – Witalij Wernydub (71 Ołeh Borodaj), Mykyta Kameniuka, Artem Hordijenko, Maksym Biłyj, Ołeksandr Hrycaj, Andrij Totowyćkyj, Dmytro Chomczenowśkyj (68 Maksym Banasewycz), Iwan Petriak, Dżaba Lipartia, Pyłyp Budkiwśkyj.