Dobry występ Boruca i Białkowskiego!

17 mar 2015, 23:34

W cieniu Ligi Mistrzów rozgrywała swoje mecze Championship. W najciekawszym w kontekście polskiego kibica spotkaniu  Cardiff podejmował na swoim terenie zespół Artura Boruca – Bournemouth. a Ipswich Town Bartosza Białkowskiego Bolton!

Polski bramkarz Bournemouth zagrał dobre spotkanie, jednak nie był w stanie zachować czystego konta! Mimo prowadzenia już w 16 minucie (gol Artera), został pokonany w 62 minucie przez reprezentanta Gabonu Equele! Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Dla drużyny polaka jest to o wiele bardziej dotkliwa strata, ponieważ przy zwycięstwie awansowaliby na pierwsze miejsce w tabeli. Z kolei Cardiff okupuje 13 miejsce w rozgrywkach!

Zupełnie inne nastroje przeżywał Bartosz Białkowski a jego Ipswich Town pokonało Bolton 1:0. Jedyną bramkę dającą 3 punkty strzelił w 79 minucie Taab! Zespół Polaka po tym meczu awansował na 7 pozycję  i ma niewielkie straty punktowe do czołówki. Bolton natomiast okupuje 16 miejsce w tabeli!

Cardiff – Bournemouth 1:1 (0:1)