[WIDEO] Drągowski nie wychodzi z formy. Kolejne kapitalne oceny Polaka!

Aktualizacja: 27 maj 2019, 15:55
27 maj 2019, 14:51

Bartłomiej Drągowski po raz kolejny zanotował kapitalne spotkanie. Nasz bramkarz obronił rzut karny i został bardzo wysoko oceniony za swój występ przez włoskie media.

Młodzieżowy reprezentant Polski U21 na wypożyczeniu w Empoli spisuję się rewelacyjnie. W 32 kolejce Bartek przeciwko Atalancie pobił rekord notując 17 udanych interwencji,co było najlepszym występem bramkarza od sezonu 2004/2005. Łącznie w meczu oddano na jego bramkę aż 47 strzałów.

Wczoraj w ramach 38 kolejki Inter Mediolan podejmował Empoli, choć ekipa z Toskanii przegrała 2:1 i tym samym spadła z ligi, Drągowski znów dokonywał cudów w bramce przyjezdnych.

Portal TuttomercatoWeb ocenił Polaka na notę 9 uzasadniając “Zrobił olbrzymią różnicę na korzyść swojej drużyny. Był bohaterem Empoli. Choć rozegrał wybitny mecz, to go nie uratował”

La Gazzetta Dello Sport dała naszemu bramkarzowi 8,5 ”Mauro Icardi, Ivan Perisić, Stefan de Vrij, Kwadwo Asamoah… Próbowało pokonać go wielu zawodników, ale dopiero w drugiej połowie został zmuszony do wyciągnięcia piłki z bramki. Lepiej nie dało się w tym meczu zagrać”

Drągowski przez Eurosport otrzymał notę 8 ”W pierwszej połowie był jak potwór. Szalona interwencja po strzale Ivana Persisicia”